ارائه خدمات درمانی رایگان به زائران کربلا در اندیمشک


سیما جمشیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:خدمات درمانی طی 2 هفته اخیر به صورت شبانه روزی و رایگان به زائران اربعین ارائه شده و این روند تا بازگشت زائران در اندیمشک ادامه دارد.
وی بیان کرد:تیم های پزشکی و درمانی در مسیرهای تردد زائران در شهرستان اندیمشک مستقر شده ضمن اینکه یک گروه ویژه درمانی و دندانپزشک در موکب مرکزی اندیمشک نیز مستقر هستند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک همچنین از پیگیری برای تامین تعدادی پزشک متخصص برای این شهرستان خبر داد گفت:با پیگیری انجام شده از طریق دانشگاه علوم پزشکی اهواز ، 11 پزشک متخصص به ظرفیت درمانی شهرستان اندیمشک افزوده شدند.
جمشیدی افزود:متخصص چشم ، ارتوپد ،زنان و زایمان ، جراحی کلیه و مجاری ادرار ، گوش ، حلق و بینی،عفونی و متخصص توانبخشی و طب فیزیکی ، قلب و عروق ،طب اورژانس و متخصص رادیولوژی زن به تخصص های قبلی حوزه درمان شهرستان افزوده شد.
وی بیان کرد:این پزشک های متخصص از امروز به تدریج در مراکز درمانی اندیمشک فعال و خدمات دهی می کنند.
جمشیدی گفت:با توجه به اینکه کلینیک تخصصی بیمارستان امام علی (ع)احداث و آخرین مراحل تجهیز را طی می کند لذا با تکمیل کادر تخصص این درمانگاه شاهد ارائه خدمات مطلوب درمانی به شهروندان خواهیم بود.
وی افزود:کلیه تجهیزات این کلینیک هم آماده است و بزودی شهروندان از مزایای آن بهره مند خواهند شد.
جمشیدی گفت:در یکسال اخیر طرح های مهمی در حوزه بهداشت و درمان اندیمشک اجرا و راه اندازی شده و بخش زیادی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان مرتفع شده است.
وی اظهار کرد:تکمیل بخش های متعدد بیمارستان امام علی (ع) و افزودن تجهیزات مطلوب به بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان از دیگر گام های موثر برای رفاه شهروندان بوده است.
7281/6068
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82722646/