معاون آموزش وپرورش گناوه: اهل مطالعه درجامعه موفق هستند


به گزارش ایرنا، محمد لیراوی روز یکشنبه در آیین اهدای کمک مالی دانش آموزان قدیمی دبیرستان طالقانی به کتابخانه این آموزشگاه به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب و کتاب خوانی با تقدیر از این حرکت ارزشمند از اولیا خواست تا به مدرسه محل تحصیل فرزندان سرکشی و آنان را در زمینه های فکری کمک و تقویت کنند.
وی اضافه کرد: دانش آموزان ضمن احترام به مدیر و دبیر و اولیای خود، با ورود فضای مجازی به جامعه که معایب و مزایا دارد وقتی را برای مطالعه کتب غیردرسی اختصاص دهند.
غلامرضا کرمی یکی از دانش آموزان قدیم این آموزشگاه گفت: مساعدت به کتابخانه این آموزشگاه با همفکری و مشورت همکلاسی های دوران تحصیل انجام که به عنوان اولین حرکت فرهنگی و عام المنفعه، عبدالخالق اسکندری یکی از دانش آموزان که هم اینک ساکن تهران است پنج میلیون ریال وجه نقد اهدا کرد.
وی افزود: از مدیر مدرسه انتظار داریم کمک اهدایی را در زمینه خرید کتاب های موردنیاز دانش آموزان هزینه کند.
مدیر دبیرستان طالقانی گناوه گفت: حرکت فرهنگی دانش آموزان دیروز این آموزشگاه یکی از روزهای بیادماندنی برای خود و دانش آموزان است که جای تقدیر دارد و امیدوارم استمرار و در بین دیگر افراد جامعه نهادینه شود.
حیدری افزود: باتوجه به اینکه آموزشگاه در حاشیه شهر قرار دارد و دانش آموزان نیازمند و بی بضاعتی در آن تحصیل می کنند، نیاز به حمایت و پشتیبانی از لحاظ فکری و معنوی و مالی دارند.
شهرستان گناوه با 105 هزارنفر جمعیت در شمال استان بوشهر دارای 18 هزار دانش آموز است.
6164/6043**
خبرنگار: نعمت الله بهروزی** انتشار دهنده: خدانظر خواجه

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82720231/